ליאור ביבי

אמינות | מקצועיות | זמינות
עורך דין ליאור ביבי

מתי מומלץ להסתייע בעורך דין העוסק במקרקעין? תמיד!

אם הגעתם עד כאן, ברכות. כנראה שאתם עומדים לפני צעד משמעותי בעל השלכות כלכליות ומשפטיות על חייכם שנים רבות קדימה!

אז אתם צריכים עורך דין שמתמחה במקרקעין.

בין אם החלטתם למכור נכס מקרקעין או לקנות דירה, או שאתם לפני חתימה על הסכם שכירות , מצויים במרכזו של סכסוך עם דייר סרבן, ירשתם נכס או קיבלתם נכס במתנה, יש לפנות בהקדם לעורך דין מקצועי שמתמחה במקרקעין.

עורך הדין ילווה וייצג אתכם , באחד מהצעדים הכלכליים החשובים ביותר שאתם עומדים לבצע.

אז באיזה שלב חשוב לפנות לעורך דין שמבין בנדל"ן?

עכשיו!

תנו צלצול,  או שלחו בקשה ונחזור אליכם בהקדם.

עורך דין מקרקעין
עורך דין לענייני מקרקעין

באיזה שלב חשוב ומומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מעורך דין שמתמחה בנדל"ן:

מכירה או רכישה של נכס מקרקעין –אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס נדל״ן?  אחד ההורים מעוניין להעביר לכם נכס במתנה?

קודם כל ברכות ובשעה טובה.

בטוח שיש לכם המון שאלות כבר בשלב הזה – איך ומה עושים הלאה.

זהו השלב,  שבו יש לפנות לעו״ד בטרם החתימה על החוזה , על מנת לקבל ייעוץ, ליווי וייצוג בעסקה.

עסקת מקרקעין היא לרוב עסקה יקרה ובעלת וסיכונים לא מעטים , שיכולים להשפיע עליכם שנים רבות קדימה.

עורך דין שמתמחה במקרקעין ינהל עבורכם את העסקה בצורה הטובה ביותר, יבצע בדיקה מקדמית של אופן רישום הזכויות בנכס, יבחן האם ישנם ׳בעיות׳ עם הנכס (כדוגמת חריגות בנייה, העדר אישורי בנייה, ליקויים בנכס וכיוצ"ב), יבדוק עבורכם את הסכם המכר, ידאג להגן על האינטרסים שלכם בעת המו״מ עם הצד השני,  ובסוף התהליך ידאג לרישום זכויותיכם בנכס.

זכרו , בכל עיסקת נדל"ן יש סוגיה של תשלומי מיסים , ועורך דין מיומן , יבחן עבורכם את סוגיות המס שיכולות לצוץ בעת עריכת העסקה,  ולסייע לכם בעריכת תכנון מס אישי ונכון.

השכרה או שכירות של נכס מקרקעין – בין אם מעוניינים להשכיר את הנכס שבבעלותכם , ובין אם החלטתם לשכור נכס, חשוב לפנות לעו״ד העוסק במקרקעין , בכדי למנוע מחלוקות אפשריות,  שלא פעם צצות במסגרת מערכת היחסים שבין משכיר ושוכר.

אם אתם הבעלים משכירי הנכס –עוה״ד יערוך עבורכם את הסכם השכירות , כך שיגן על האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר תוך דאגה שתקבלו בטחונות וערבויות מתאימות.

אם אתם שוכרי הנכס- עוה״ד יבחן את הסכם השכירות שאתם עתידים לחתום עליו, יבחן את הבטוחות/ הערבויות הנדרשות מכם על ידי המשכיר , ואף יסייע בניהול המו״מ מול המשכיר, ככל ונדרש כזה. 

קבלת נכס בירושה – אם קיבלתם נכס בירושה, בין אם לפי צו ירושה, צו קיום צוואה או לפי הסכם בין יורשים, יש לרשום את הזכויות בנכס על שמכם ומדובר בפרוצדורה משפטית סבוכה, אשר יש לעשותה בצורה מקצועית ומדויקת ובאמצעות פנייה לעו״ד בעל ניסיון בתחום. מידע בנושא: עריכת צוואות.

ייצוג משפטי בסכסוכי מקרקעין – השכרתם נכס והדייר לא משלם? , הסתיים  החוזה והדייר מסרב לצאת מן הדירה? חשוב שתדעו כי החוק מגן עליכם.

היום באמצעות פרוצדורה משפטית מהירה, ניתן להגיש תביעה לפינוי הדייר הסרבן מן הדירה בהליך מהיר , ולאחר מכן אף להגיש נגדו תביעה משפטית לקבלת פיצוי עבור מלוא הנזקים שנגרמו לכם. 

אז אם חיפשתם עורך דין לענייני מקרקעין, כדאי שתדעו,  שמלבד תחומים אלו ,  משרדנו מעניק גם שירותים של ליווי במו״מ לרכישה / מכירה של  נכס, הכנת חוזי רכישה ומכירה, ניהול נכסי מקרקעין, סכסוכי מקרקעין מורכבים, שירותי נוטריון ועוד.

זקוקים לעורך דין לענייני מקרקעין?
הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע, חייגו : 0544-344-399

אם עניין אתכם לקרוא על עורך דין לענייני מקרקעין, אולי יעניין אתכם גם:

*האמור לעיל הינו רק מידע בסיסי, איננו מהווה ייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד ליאור ביבי,
אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות האתר או במס': 0544-344-399.